+48 882 137 220 info@manunatu.pl
Do darmowej dostawy brakuje 120,00 zł

Nowości

Kosmetyczne nowości od Manu Natu, to nowe wegańskie propozycje naturalnych kosmetyków. Każdy kosmetyk, to kompozycja starannie dobranych w pełni roślinnych składników, których zadaniem jest uczynić Twoją skórę piękniejszą i zdrowszą.

Nuty zapachowe użyte w naszych kosmetykach dobieramy tak, aby przywodziły na myśl pobyt na łonie natury. Egzotyczne głębie arbuza, soczyste nuty bergamotki, świeże zapachy siana, to pobudzające zmysły propozycje wzbogacające doznania z naturalnej pielęgnacji.

Wypróbuj nowości, jakimi są nasze naturalne wegańskie kosmetyki

Wytwarzane przez nas wegańskie kosmetyki są w pełni naturalne. Cechują się krótkimi autorskimi składami. Projektując nowe kosmetyki, starannie przyglądamy się potrzebom naszych klientów, tak aby nowe produkty były atrakcyjne dla każdego miłośnika naturalnych kosmetyków. Zależy nam na tym, żeby nasze kosmetyki były uniwersalne w użyciu, miały krótki oraz naturalny skład i cechowały się szczególnym działaniem składników aktywnych.

Nowości, które powstają w naszej manufakturze, są wynikiem pracy wybitnych specjalistów z dziedziny kosmetologii. Dbamy o powstanie naszych produktów od początku do końca, wyszukując najwyższej jakości składniki od rodzimych dostawców.

W składzie większości naszych produktów znajduje się olej z konopi siewnej, który działa dobroczynnie na skórę oraz wspiera walkę z jej niedoskonałościami. Proces powstawania olejku kontrolujemy od ziarenka aż po jego ekstrakcje, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość kosmetyków z jego użyciem.

Natura uczy nas holistycznego podejścia, dzięki czemu stworzona przez nas oferta pozwoli na opiekę nad całym ciałem.

Ekologiczne, wegańskie kosmetyki

Nasze nowości, to nie tylko ekologiczne kosmetyki. Z biegiem czasu poszerzamy swój asortyment o produkty, które pozwolą zadbać o ciało, ale również o samopoczucie.

Nieustannie testujemy wiele rozwiązań, które pozwolą zbliżyć się do natury dzięki jej bogatym plonom. Poszukujemy energetyzujących zapachów, wyciszających napojów, nawilżających olejków, ale również sposobów na ekologiczne pakowanie naszych produktów. Stosujemy zasadę less waste, aby zminimalizować straty wynikające z produkcji oraz z używania naszych kosmetyków. Do ich pakowania używamy minimalnej ilości kartonu, a plastik w naszych opakowaniach jest dostosowany do ponownego przetworzenia i chroni kosmetyk zachowując jego sterylne otoczenie co czyni go w pełni bezpiecznym.

Jeśli jest coś, o czym nie pomyśleliśmy, lub coś, czego Twoim zdaniem brakuje w naszej ofercie, to koniecznie nam o tym powiedz. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem e-mail, mediów społecznościowych lub po prostu pozostawić opinie w komentarzu pod kosmetykiem.

Twoje zdanie jest dla nas niezwykle ważne, jesteśmy tu dla Ciebie i dla Ciebie chcemy się rozwijać. Mamy nadzieję, że pokochasz nasze wegańskie kosmetyki naturalne a każde ich użycie sprawi ci wyjątkową przyjemność.